Přednáška na konkrétních případech ukáže, jak moc jsme závislí na informačních a komunikačních technologiích a aplikacích, aniž bychom si to mnohdy uvědomovali. Součástí přednášky je i prezentace možných kroků k snížení digitální závislosti". Další část přednášky bude věnována rizikům, která v kyberprostoru hrozí nám, ale zejména našim dětem.
Přednáška je určená pro pedagogy, pracovníky státní a veřejné správy, rodiče, sociální pracovníky, odbornou i laickou veřejnost.
Beseda je vedena doc. JUDr. Janem Kolouchem, Ph.D. dne 4. 11. od 15:30. Učebna bude upřesněna dle počtu zájemců.