Naši školu navštívilo divadlo s pohádkou O chudém královstvíčku, které potěšilo malé i velké diváky. Představení si s nadšením užily děti z MŠ i žáci ZŠ od 1. do 6. třídy a pohádka vykouzlila úsměv na tváři také dospělým.
Velké poděkování patří mladým hercům Alence Smolové, Jarušce Smolové, Marušce Smolové, Natálce Samkové, Fandovi Rezkovi, Kubovi Koláříkovi, Štěpovi Paťkovi, Vladíkovi Vlažnému a Jolče Vlažné za skvělé herecké výkony a odvahu postavit se před své vrstevníky.
Díky patří také rodičům Fandovi a Báře Smolovým za výbornou přípravu celého divadelního představení, včetně krásných ručně vyráběných kulis. Děkujeme za krásný kulturní zážitek!