I letos se žáci 4. - 6. třídy, kteří chodí na kroužek angličtiny, zapojili do evropského projektu eTwinning.
Navázali jsme na loňskou spolupráci s Tizianou z Itálie a připojili se ke školám z Portugalska, Španělska, Řecka a Lotyška do projektu s názvem FUN AT WORK.
Vybrali jsme logo nového projektu a nyní chystáme lapbooky, kde se žáci navzájem představují a spolu s malými dárečky je mají odeslat kamarádům do Španělska.
Před Vánoci bychom se měli pozdravit při společném videohovoru.
Druhá část projektu bude věnovaná profesím, budeme psát scénáře a natáčet krátké scénky v angličtině.