Na začátku listopadu se žáci 2. stupně zapojili do soutěže Jazykový Wocabee šampionát, která probíhá pod záštitou MŠMT.
Žáci během několika dní plní balíčky se slovíčky a konverzují s AI. Po splnění podmínek jsou zařazeni i do slosování o ceny.
V naší škole se nejvíce zapojili žáci 6. a 7. třídy a získali tak pro své třídy z okresního kola diplomy za 12. a 13. místo.