Závod ve šplhu jsme uspořádali na památku Bedřicha Šupčíka, sokolského gymnasty, který před 101 lety na olympijských hrách v Paříži v r. 1924 vybojoval první zlatou medali pro naši novou republiku. Ve šplhu na laně bez přírazu zvítězil časem 7,2 s.
Třetí říjnový týden proběhla třídní kola. Jejich vítězky a vítězové se utkali v mezitřídních kolech dne 21. října.