Akce se zúčastnily děti ze všech tříd, vybaveni ochrannými pomůckami a novými sběrači odpadků.
Pozitivním zjištěním byla absence elektroodpadu v přírodě a nulový výskyt injekčních stříkaček.
Překvapivým byl nález pneumatik, včetně několika velkých (viz foto), na jejich odvoz byl povolán pan školník s vozíkem. Ukázalo se, že nejvíce odpadů se nachází mimo obydlené části obce.
Veškerý odpad byl vytříděn a uložen ve sběrném dvoře.
Fotogalerie