Milí žáci, milí rodiče,
tolik očekávaný začátek školního roku se blíží a já bych Vám tímto ráda poskytla informace k průběhu prvního školního dne a týdne.
Pondělí 1.9.
- žáci se sejdou se svými třídními učiteli ve třídách a následně se s nimi v 7:35 přesunou na plato, kde společně zahájíme nový školní rok a přivítáme prvňáčky
- prvňáčky a jejich rodiče přivítám nejprve u hlavního vchodu, následně si vyberou šatní skříňku a přesunou se do třídy, v 7:35 společně s paní učitelkou odejdou na plato
- slavnostní zahájení školního roku na platu, pasování prvňáčků
- přesun žáků s třídními učiteli do tříd
Úterý 2.9.
- třídní práce
- konec výuky - 1. - 4. ročník v 11:05; 5. - 9. ročník ve 12:00
Středa 3.9.
- výuka dle rozvrhu bez odpoledního vyučování (žáci 2. stupně končí výuku ve 13:00)
S přáním úspěšného vykročení do nového školního roku
Barbora Tomanová