Jméno:
Heslo:

ČESTICKÝ BRAMBOR - 2018, vyhodnocení výtvarné soutěže

Kolektivní práce


I. kategorie

1. místo - kol. 1. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

1. místo - kol. 3. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

2. místo - kol. 2. třídy, ZŠ a MŠ Vacov

3. místo - kol. žáků ZŠ Dětský domov Volyně
Čikala Jakub, Čikala Karel, Fojtík Daniel, Šandor Michal,
Šandor Milan


II. kategorie

1. místo - kol. 6. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

2. místo – kol. 4. A třídy, ZŠ Dukelská Strakonice

2. místo - kol. 4. třídy, ZŠ a MŠ Vacov

3. místo – kol. třídy 6. D, ZŠ Dukelská Strakonice

3. místo - kol. 4. třídy, ZŠ a MŠ Čestice


III. kategorie

1. místo - kol. žáků ZŠ Dětský domov Volyně
Erika Kotlárová, Adrian Rác, Adrian Fojtík, Kristýna Krejčová

2. místo - kol. 8. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

2. místo - kol. 7. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

3. místo - kol. 9. třídy, ZŠ a MŠ Čestice


Prostorové práce


I. kategorie

1. místo - kol. 3. třídy, ZŠ Radomyšl ( kreativní úžasná práce)

2. místo - kol. 2. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

3. místo - není


II. kategorie

1. místo - kol. 5. třídy, ZŠ a MŠ Čestice

2. místo - kol. žáků 4. a 5. třídy, ZŠ a MŠ Střelské Hoštice
( Jakub Harášek, Lukáš Švarc, Patrik Pojžárek, Štěpán Leško)
3. není


III. kategorie

1. místo - Kristýna Němejcová, 8. třída, ZŠ Dukelská Strakonice

2. místo - kol. žáků 8. třídy, ZŠ a MŠ Cehnice ( Eliška Tyšerová,
Simona Jendrušáková, Petr Velíšek, David Hubert, Fanda
Pešta)
3. místo - kol. žákyň 8. třídy, ZŠ a MŠ Cehnice ( Adéla Krčalová, Tereza
Stejskalová, Lucie Lazarová, Diana Marešová)


Jednotlivci – výkresy


I. kategorie

1. místo - Nikola Machová, 2. třída, ZŠ Radomyšl

2. místo - Václav Malík, 3. třída, ZŠ a MŠ Střelské Hoštice

3. místo - Gabi Hochová, třída 3.A, ZŠ Dukelská Strakonice


II. kategorie

1. místo - Lucie Dulovcová, Eliška Burdová, 6. A třída, ZŠ Povážská
Strakonice
1. místo - Daniel Jedlička, Matěj Němec, 6. A, ZŠ Povážská Strakonice

2. místo - Miroslav Čapek, 6. třída, ZŠ Katovice

2. místo - Bára Petrásková, 6. třída, Gymnázium Strakonice

2. místo - Karel Šašek, 5. třída, ZŠ a MŠ Čestice

3. místo - Vít Bartoš, 5. třída, ZŠ Povážská Strakonice

3. místo - Denisa Filipová, 5. třída, ZŠ a MŠ Cehnice

3. místo - Matěj Blažek, 5. třída, ZŠ a MŠ Čestice


III. kategorie

1. místo - Ema Sokolová, 7. třída, ZŠ F. L.Čelakovského Strakonice

1. místo - David Turek, 7. třída, ZŠ a MŠ Cehnice

2. místo - Markéta Machalová, Gymnázium Strakonice

2. místo - Lenka Baulíková, Gymnázium Strakonice

3. místo - Nicol Kiliánová, 8. třída, ZŠ a MŠ Čestice

3. místo - Natálie Janusová, 8. třída, ZŠ a MŠ Čestice


Jiná ocenění

ZUŠ Blatná
Adam Kratochvíl - 5 let, Tereza Fajová – 7 let, Karolína Brabcová – 13 let,
Matyáš Vokroj – 7 let, Tomáš Koubek – 9 let, Kateřina Peroutková –10 let
Tereza Fiřtová – 9 let, Sandra Růžičková – 10 let, Ema Mlsová – 13 let,
Gabriela Pacovská – 14 let, Anhelina Chuda – 10 let

ZUŠ Březnice
Zuzana Klímová, Klára Kostková, Petr Pavlík

Ocenění za účast

Domov Petra Mačkov

Zpět na hlavní výpis

RYCHLÝ KONTAKT

Kontakty

Základní škola
a Mateřská škola Čestice
Čestice 148, 387 19
Zřizovatel: Městys Čestice
Právní forma:
Příspěvková organizace

ID: anhmcjz

IČO: 70940185
DIČ: CZ 70940185

Vedení školy:
ředitelka školy - 776 212 288
zástupkyně - 721 886 178
sborovna - 773 337 455
družina - 773 337 443

školní jídelna: 773 337 611
mateřská škola: 776 760 088

MŠ - třída Myšky - 773 337 655
MŠ - třída Ježci - 773 337 644

E-mail: zscestice@tiscali.cz

NÁSTĚNKA

ŠKOLNÍ POKLADNA

obrázek
ID školy pro registraci: 70940185

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

obrázek

SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA

obrázek

Školní družina

obrázek
Vážení rodiče, kvůli zvýšení bezpečnosti našich žáků vás žádáme, abyste do budovy školy vcházeli jen po předchozí domluvě s vyučujícím.

NOVINKY

Fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie najdete zde

Aktuální jídelníček

Aktuální jídelníček pro týden naleznete zde.
Domů
Domů

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy